Rekrutacja

Zasady naboru

Jeśli rozpoznajesz w swoim życiu głos powołania do kapłaństwa, tu znajdziesz informacje dotyczące przyjęcia do naszego Seminarium.

Provocator

„Pro-vocatio”, czyli w wolnym tłumaczeniu: „dla powołań”. Gazeta przygotowana przez kleryków Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie. Ma prowokować do zastanowienia się nad życiem, nad wyborem powołania, szczególnie do kapłaństwa i życia konsekrowanego.

Modlitwy

Tu znajdziesz informacje o naszej akcji "Most modlitewny" oraz modlitwy w intencji powołań do kapłaństwa i życia konsekrowanego.

Slider

Aktualności

Po raz kolejny, ale jednak inaczej…

Po dłuższej wakacyjnej przerwie, dnia 24 września bieżącego roku oficjalnie zainaugurowaliśmy nowy rok akademicki, a zarazem formacyjny 2020/2021. Tak, jak co roku rozpoczęliśmy go wspólną Eucharystią, której przewodniczył i wygłosił słowo biskup ordynariusz Jan Wątroba. Więcej…

Zakończenie roku akademickiego

W tym roku rozpoczęliśmy wakacje wcześniej, niż zazwyczaj. Stan epidemii w naszym kraju spowodował zmiany również w naszym seminaryjnym kalendarium. Nie wyjechaliśmy na przerwę świąteczną, ani na majowe wycieczki rocznikowe. Z tego powodu zakończyliśmy rok Więcej…

Nowy numer Znaku Łaski

W tym tygodniu do członków Stowarzyszenia Przyjaciół naszego Seminarium powinien dotrzeć nowy numer czasopisma Znak Łaski. Już teraz zapraszamy do lektury wersji elektronicznej czasopisma (dostępny po kliknięciu obrazu).

Jeśli chcesz...

Kontakt

Znajdź nas

Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie Witolda 11A, 35-302 Rzeszów

Zadzwoń do nas

17 871 24 00
17 871 24 36 /fax
17 871 24 29 /sekretariat
seminarium@wsd.rzeszow.pl

Dar dla Wyższego Seminarium Duchownego
Nr konta 86 1240 1792 1111 0000 1973 5184

Skontaktuj się z nami