ROK AKADEMICKI
2021/2022

Rok I

1. Paweł Babiarz
Parafia Sędziszów Młp. – Narodzenia NMP

2. Wojciech Dyrkacz
Parafia Kańczuga (archid. Przem.)

3. Kamil Górka
Parafia Pstrągowa

4. Dominik Kamiński
Parafia Gorlice – Narodzenia NMP

5. Józef Kiernicki
Parafia Czudec

6. Kamil Podwika
Parafia Gorlice – Narodzenia NMP

7. Marcin Pruchnicki
Parafia Wólka Pełkińska (archid. Przem.)

8. Paweł Sienkiewicz
Parafia Golice – św. Jadwigi

9. Szymon Skiba
Parafia Osobnica

10. Mateusz Uliasz
Parafia Załęże k. Jasła

11. Szymon Zajdel
Parafia Świlcza

12. Kacper Ziobro
Parafia Czudec

Rok II

1. Wojciech Cyrana
Parafia Łowisko

Rok III

1. Marek Dul
Parafia Głogów Małopolski – Trójcy Przenajświętszej

2. Andrzej Feret
Parafia Rudna Wielka

3. Wiktor Kobak
Parafia Tarnowiec

4. Krzysztof Musiał
Parafia Gorlice – św. Andrzeja Boboli

5. Wojciech Ożóg
Parafia Sokołów Małopolski

6. Mateusz Panasiuk
Parafia Sokołów Małopolski

7. Przemysław Róg
Parafia Niechobrz

8. Dawid Rzońca
Parafia Rzeszów – Podwyższenia Krzyża Świętego

9. Dominik Sobczyk
Parafia Rzeszów – MB Królowej Polski

10. Kacper Turek
Parafia Jasło – MB Częstochowskiej

Rok IV

1. Łukasz Cyrnek
Parafia Łąka

2. Adam Guzik
Parafia Gorlice – św. Andrzeja Boboli

3. Karol Jaworski
Parafia Chmielnik

4. Dawid Piróg
Parafia Pagorzyna

5. Janusz Szczęch
Parafia Rzeszów – Podwyższenia Krzyża Świętego

Rok V

1. Mikołaj Czurczak
Parafia Niebylec

2. Sebastian Drzał
Parafia Łukawiec Miłosierdzia Bożego

3. Damian Knapik
Parafia Pagorzyna

4. Michał Mycek
Parafia Sędziszów Młp. – Narodzenia NMP

4. Jakub Ochoński
Parafia Rzeszów – św. Michała Archanioła

6. Rafał Szpunar
Parafia Jasionka

Rok VI

1. dk. Sebastian Bełz
Parafia Nienadówka

2. dk. Krzysztof Lampart
Parafia Rudna Wielka

3. dk. Mateusz Łachmanek
Parafia Lipinki

4. dk. Karol Migut
Parafia Jasionka

5. dk. Marcin Murawski
Parafia Rzeszów – NSPJ (Katedra)

6. dk. Adrian Pazdan
Parafia Zagorzyce

7. dk. Tomasz Sienicki
Parafia Bieździedza

8. dk. Dominik Świeboda
Parafia Palikówka

9. dk. Piotr Wąsacz
Parafia Rzeszów – bł. Władysława Findysza

10. dk. Mateusz Wojtuń
Parafia Święcany

11. dk. Wiktor Zoła
Parafia Cieklin

Neoprezbiterzy

Ks. Michał Cyrnek
Parafia Ropica Polska

Ks. Marek Drupka
Parafia Wólka Podleśna

Ks. Jakub Przybyła
Parafia Babica

Ks. Jerzy Przybyło
Parafia Budy Głogowskie

Ks. Mateusz Wielgosz
Parafia Jasło – Dobrego Pasterza

Ks. Łukasz Ziemniak
Parafia Niechobrz

Alumni na urlopie

1. Jakub Drupka
Parafia Wólka Podleśna
Urlop po V roku

2. dk. Maciej Zawiślak
Parafia Rzeszów – św. Józefa (Staromieście)
Urlop po V roku