29 listopada br. dziękowaliśmy za długoletnią pracę Pani Magdaleny Niemczak oraz Pana Czesława Szeligi w naszym seminarium.

W latach 2001-2012 Pani Madzia pracowała w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym im. św. Józefa Sebastiana Pelczara w Rzeszowie przy ul. 17 Pułku Piechoty 5. Następnie po wybudowaniu nowego budynku Instytutu przy ul. Witolda 11a pracowała od 2012 do 2023 r. Do zadań Pani Madzi należała m. in. praca w bibliotece Instytutu.

Pan Czesław zaczął pracę w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie w 2006 r. Po przeniesieniu Instytutu Teologiczno-Pastoralnego na ul. Witolda 11a kontynuował pracę jako portier w tym miejscu do 2023 r.

Zarówno Pani Madzia, jak i Pan Czesiu odznaczali się wyjątkową serdecznością, dobrocią i życzliwością. Pani Madzia swoim uśmiechem i chęcią pomocy sprawiała, że biblioteka była przyjaznym miejscem, w której z radością chciało się przebywać. Pan Czesiu wyróżniał się swoim niesłychanym poczuciem humoru i licznymi zabawnymi anegdotami.

Przy tej okazji chcemy wyrazić wdzięczność Panu Bogu za niezwykle dobrych i otwartych ludzi, których stawia na naszej drodze w rzeszowskim seminarium. Jesteśmy wdzięczni za wszystkich pracowników, których traktujemy jak członków wielkiej rodziny seminaryjnej i o których, rzecz jasna, pamiętamy w swoich modlitwach.

Pani Madzi i Panu Czesiowi życzymy Bożego błogosławieństwa na dalsze lata życia oraz wstawiennictwa Maryi w codzienności! DZIĘKUJEMY!

Categories: Aktualności