Rekrutacja

Zasady naboru

Jeśli rozpoznajesz w swoim życiu głos powołania do kapłaństwa, tu znajdziesz informacje dotyczące przyjęcia do naszego Seminarium.

Provocator

„Pro-vocatio”, czyli w wolnym tłumaczeniu: „dla powołań”. Gazeta przygotowana przez kleryków Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie. Ma prowokować do zastanowienia się nad życiem, nad wyborem powołania, szczególnie do kapłaństwa i życia konsekrowanego.

Modlitwy

Tu znajdziesz informacje o naszej akcji "Most modlitewny" oraz modlitwy w intencji powołań do kapłaństwa i życia konsekrowanego.

Slider

Aktualności

Zakończenie roku akademickiego

W tym roku rozpoczęliśmy wakacje wcześniej, niż zazwyczaj. Stan epidemii w naszym kraju spowodował zmiany również w naszym seminaryjnym kalendarium. Nie wyjechaliśmy na przerwę świąteczną, ani na majowe wycieczki rocznikowe. Z tego powodu zakończyliśmy rok Więcej…

Nowy numer Znaku Łaski

W tym tygodniu do członków Stowarzyszenia Przyjaciół naszego Seminarium powinien dotrzeć nowy numer czasopisma Znak Łaski. Już teraz zapraszamy do lektury wersji elektronicznej czasopisma (dostępny po kliknięciu obrazu).

Odpust w kaplicy seminaryjnej

Kościoły i kaplice mają swoich patronów, których święta lub wspomnienia są w tych miejscach szczególnie uroczyście świętowane. Nasza kaplica seminaryjna nosi wezwanie Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana Więcej…

Jeśli chcesz...

Kontakt

Znajdź nas

Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie Witolda 11A, 35-302 Rzeszów

Zadzwoń do nas

17 871 24 00
17 871 24 36 /fax
17 871 24 29 /sekretariat
seminarium@wsd.rzeszow.pl

Dar dla Wyższego Seminarium Duchownego
Nr konta 86 1240 1792 1111 0000 1973 5184

Skontaktuj się z nami