Nasza historia
Kapłani Diecezji Rzeszowskiej
Slider

2017

Neoprezbiterzy 2017

Rok urodzenia
1992

Parafia pochodzenia
Załęże k. Jasła

Diecezja
Rzeszowska

Rok urodzenia
1992

Parafia pochodzenia
Rzeszów, Zwięczyca - św. Józefa Oblubieńca

Diecezja
Rzeszowska

Rok urodzenia
1990

Parafia pochodzenia
Lutcza

Diecezja
Rzeszowska

Rok urodzenia
#

Parafia pochodzenia
#

Diecezja
Rzeszowska

Rok urodzenia
1991

Parafia pochodzenia
Ropczyce - św. Anny

Diecezja
Rzeszowska

Rok urodzenia
1991

Parafia pochodzenia
Ropczyce - św. Barbary

Diecezja
Rzeszowska

Rok urodzenia
1991

Parafia pochodzenia
Nawsie

Diecezja
Rzeszowska

2016

Kapłani wyświęceni w 2016 roku

 

 

Rok urodzenia
1989

 

Parafia posługi kapłańskiej
Czudec

 

Diecezja
Rzeszowska

 

 

 

Rok urodzenia
1991

 

Parafia posługi kapłańskiej
Rzeszów - św. Michała Archanioła

 

Diecezja
Rzeszowska

 

 

 

Rok urodzenia
1991

 

Parafia posługi kapłańskiej
Kryg

 

Diecezja
Rzeszowska

 

 

 

Rok urodzenia
1991

 

Parafia posługi kapłańskiej
Kryg

 

Diecezja
Rzeszowska

 

 

 

Rok urodzenia
1991

 

Parafia posługi kapłańskiej
Ropczyce - św. Barbary

 

Diecezja
Rzeszowska

 

 

 

Rok urodzenia
1989

 

Parafia pochodzenia
Sękowa

 

Diecezja
Rzeszowska

 

 

 

Rok urodzenia
1991

 

Parafia pochodzenia
Jasło - MB Częstochowskiej

 

Diecezja
Rzeszowska

 

Rok urodzenia
1991

Parafia pochodzenia
Niechobrz

Diecezja
Rzeszowska

Rok urodzenia
1986

Parafia pochodzenia
Czarna Sędziszowska

Diecezja
Rzeszowska

Rok urodzenia
1991

Parafia pochodzenia
Niwiska

Diecezja
Rzeszowska

2015

Kapłani wyświęceni w 2015 roku

  1. ks. Babicz Dawid
  2. ks. Blat Paweł
  3. ks. Grzybek Mariusz
  4. ks. Hadam Karol
  5. ks. Janas Rafał
  6. ks. Kalisiak Marek
  7. ks. Kowalski Mateusz
  8. ks. Staryszak Piotr
  9. ks. Ślawski Paweł
  10. ks. Wal Piotr
  11. ks. Ziemba Damian

2014

Kapłani wyświęceni w 2014 roku

  1. Ks. Marcin Dunaj 
  2. Ks. Michał Dusza 
  3. Ks. Mateusz Mądro 
  4. Ks. Przemysław Pelczar 
  5. Ks. Paweł Płaziak 
  6. Ks. Paweł Smoleń

2013

Kapłani wyświęceni w 2013 roku

  1. Ks. Domasik Michał Zbigniew
  2. Ks. Grzesik Rafał
  3. Ks. Jamro Przemysław
  4. Ks. Karczmarczyk Paweł
  5. Ks. Kłos Rafał
  6. Ks. Książek Krzysztof
  7. Ks. Leniart Dominik
  8. Ks. Martyka Paweł
  9. Ks. Nagi Jakub
  10. Ks. Pietraszek Paweł
  11. Ks. Puzio Arkadiusz
  12. Ks. Rachwalski Mateusz
  13. Ks. Smoleń Patryk Andrzej
  14. Ks. Środoń Wojciech
  15. Ks. Uryniak Mariusz Dawid
  16. Ks. Węglowski Łukasz Gabriel

2012

Kapłani wyświęceni w 2012 roku

  1. Ks. Białoń Grzegorz
  2. Ks. Chrostowski Wojciech
  3. Ks. Dziadosz Mirosław
  4. Ks. Gąsior Paweł
  5. Ks. Głowacki Mirosław
  6. Ks. Jacek Damian
  7. Ks. Kardaś Mirosław
  8. Ks. Kołodziej Tomasz
  9. Ks. Mikuła Filip
  10. Ks. Mycek Mateusz
  11. Ks. Pokrywka Marcin
  12. Ks. Rybczyk Nikodem
  13. Ks. Ryczek Tomasz
  14. Ks. Sikora Paweł
  15. Ks. Wilczkiewicz Krzysztof
  16. Ks. Wójcik Tomasz
  17. Ks. Wybraniec Julian

2011

Kapłani wyświęceni w 2011 roku

  1. Ks. Chuchla Maciej
  2. Ks. Flak Rafał
  3. Ks. Kida Grzegorz
  4. Ks. Materna Tomasz
  5. Ks. Matuszewski Paweł
  6. Ks. Niemiec Wojciech
  7. Ks. Nowosielski Łukasz
  8. Ks. Ożóg Damian
  9. Ks. Przebięda Paweł
  10. Ks. Sokół Mateusz
  11. Ks. Sowa Kamil
  12. Ks. Szot Krzysztof
  13. Ks. Szpyrka Łukasz
  14. Ks. Ślusarczyk Łukasz
  15. Ks. Więch Antoni
  16. Ks. Wodzień Tomasz.

2010

Kapłani wyświęceni w 2010 roku

  1. Ks. Augustyn Szymon
  2. Ks. Bierzyński Tomasz
  3. Ks. Brettschneider Rafał
  4. Ks. Kalamaszek Krezysztof
  5. Ks. Karaś Robert
  6. Ks. Kojder Kamil
  7. Ks. Krzysztoń Przemysław
  8. Ks. Maciąg Jerzy
  9. Ks. Nowicki Maciej
  10. Ks. Olbrot Mateusz
  11. Ks. Piękoś Szymon
  12. Ks. Polański Michał
  13. Ks. Przypek Piotr
  14. Ks. Siwiec Łukasz
  15. Ks. Szetela Michał
  16. Ks. Szpaczyński Andrzej
  17. Ks. Tokarz Andrzej

2009

Kapłani wyświęceni w 2009 roku

  1. Ks. Bal Krzysztof
  2. Ks. Czeluśniak Tomasz
  3. Ks. Dudek Marcin
  4. Ks. Głowacki Rafał
  5. Ks. Jarząb Sławomir
  6. Ks. Jeziorski Sławomir
  7. Ks. Kobak Jan
  8. Ks. Pytraczyk Karol
  9. Ks. Rusyn Tomasz
  10. Ks. Ślęczka Łukasz
  11. Ks. Tokarz Andrzej
  12. Ks. Winiarski Krystian

2008

Kapłani wyświęceni w 2008 roku

  1. Ks.Brągiel Łukasz
  2. Ks. Duplaga Marcin
  3. Ks.Gałuszka Tomasz
  4. Ks. Garbacik Daniel
  5. Ks. Graboś Marcin
  6. Ks. Kot Grzegorz
  7. Ks.Moszyński Krzysztof
  8. Ks. Porada Marcin
  9. Ks. Szostek Wojciech
  10. Ks. Wajdzik Tomasz

2007

Kapłani wyświęceni w 2007 roku

  1. Ks. Anioł Piotr
  2. Ks. Blicharz Tomasz
  3. Ks. Błaż Tomasz
  4. Ks. Chmiel Andrzej
  5. Ks. Chmielowski Grzegorz
  6. Ks. Cieśla Krzysztof
  7. Ks. Dąbrowski Grzegorz
  8. Ks. Fularz Tomasz
  9. Ks. Hajduk Jacek
  10. Ks. Leśniak Łukasz
  11. Ks. Liszka Paweł
  12. Ks. Mariuszyc Łukasz
  13. Ks. Mazurek Wojciech
  14. Ks. Mytych Tomasz
  15. Ks. Nabożny Marcin
  16. Ks. Nowakiewicz Piotr
  17. Ks. Olbrych Jan
  18. Ks. Podraza Sławomir
  19. Ks. Pratko Paweł
  20. Ks. Radomski Wojciech
  21. Ks. Stawarz Krzysztof
  22. Ks. Szurek Jerzy Józef
  23. Ks. Tęcza Rafał
  24. Ks. Złotek Grzegorz

2006

Kapłani wyświęceni w 2006 roku

  1. Ks. Bolka Damian
  2. Ks. Golas Krzysztof
  3. Ks. Hendzel Łukasz
  4. Ks. Koleśnikowicz Paweł
  5. Ks. Krzeszowski Dawid
  6. Ks. Majerski Rafał
  7. Ks. Michalski Artur
  8. Ks. Midura Daniel
  9. Ks. Mosior Rafał
  10. Ks. Stachnik Marcin
  11. Ks. Wójcik Paweł
  12. Ks. Ziobro Krzysztof
  13. Ks. Zygo Wojciech

2005

Kapłani wyświęceni w 2005 roku

  1. Ks. Chmielewski Łukasz
  2. Ks. Depa Roman
  3. Ks. Hawryluk Ryszard
  4. Ks. Jaracz Marcin
  5. Ks. Jaworski Bogusław
  6. Ks. Jeż Mariusz
  7. Ks. Kardaś Witosław
  8. Ks. Kawalec Tadeusz
  9. Ks. Kmiotek Wojciech
  10. Ks. Krejmas Rafał
  11. Ks. Lubas Zbigniew
  12. Ks. Olszewski Marcin
  13. Ks. Piętowski Sławomir
  14. Ks. Potyrała Piotr
  15. Ks. Romanowski Mariusz
  16. Ks. Soja Piotr
  17. Ks. Story Marek
  18. Ks. Winiarski Marek
  19. Ks. Wolan Grzegorz
  20. Ks. Wygonik Marek
  21. Ks. Zapór Przemysław

2004

Kapłani wyświęceni w 2004 roku

  1. Ks. Batory Paweł
  2. Ks. Bąk Tomasz
  3. Ks. Bochnia Grzegorz
  4. Ks. Brej Rafał
  5. Ks. Cetnar Jan
  6. Ks. Gnat Paweł
  7. Ks. Guzior Grzegorz
  8. Ks. Jasek Łukasz
  9. Ks. Korbecki Mariusz
  10. Ks. Kotwa Marek
  11. Ks. Krzeszowski Waldemar
  12. Ks. Mikrut Dariusz
  13. Ks. Nowak Daniel
  14. Ks. Skawiński Łukasz
  15. Ks. Sowa Ryszard
  16. Ks. Szopiński Marcin
  17. Ks. Szot Piotr
  18. Ks. Tomasik Daniel
  19. Ks. Tutro Marek
  20. Ks. Witkowski Paweł
  21. Ks. Ząbek Grzegorz

 

2003

Kapłani wyświęceni w 2003 roku

  1. Ks. Biel Jacek
  2. Ks. Czaja Krzysztof
  3. Ks. Czyżewski Damian
  4. Ks. Dudek Przemysław
  5. Ks. Gnat Piotr
  6. Ks. Godek Mariusz
  7. Ks. Hajduk Przemysław
  8. Ks. Kołodziejczyk Krzysztof
  9. Ks. Pasela Jacek
  10. Ks. Porzuczek Dariusz
  11. Ks. Potęga Ryszard
  12. Ks. Samborski Paweł
  13. Ks. Synoś Paweł
  14. Ks. Szczęch Krzysztof
  15. Ks. Zagórski Stanisław

2002

Kapłani wyświęceni w 2002 roku

  1. Ks. Białek Paweł
  2. Ks. Bober Robert
  3. Ks. Borowicz Marcin
  4. Ks. Ciba Paweł
  5. Ks. Dyka Lucjan
  6. Ks. Dyło Marek
  7. Ks. Filipek Piotr
  8. Ks. Jakobik Piotr
  9. Ks. Knurek Sebastian
  10. Ks. Kraska Zbigniew
  11. Ks. Kwiatkowski Wiesław
  12. Ks. Matuła Czesław
  13. Ks. Mucha Piotr
  14. Ks. Skupień Tomasz
  15. Ks. Sławniak Krzysztof
  16. Ks. Szczepanik Stanisław
  17. Ks. Szczęch Jacek
  18. Ks. Śliwa Robert

2001

Kapłani wyświęceni w 2001 roku

  1. Ks. Brudzisz Ryszard
  2. Ks. Buczyński Józef
  3. Ks. Draus Marek
  4. Ks. Kędzior Jacek
  5. Ks. Kubiś Adam
  6. Ks. Kulig Jan
  7. Ks. Lisowicz Wiesław
  8. Ks. Miarecki Marek
  9. Ks. Mucha Józef
  10. Ks. Paśko Mieczysław
  11. Ks. Pazdan Witold
  12. Ks. Sala Piotr
  13. Ks. Stefański Jarosław
  14. Ks. Szczygieł Grzegorz
  15. Ks. Wawrzynek Mariusz
  16. Ks. Wielgosz Krzysztof
  17. Ks. Wójcik Grzegorz

2000

Kapłani wyświęceni w 2000 roku

  1. Ks. Czeluśniak Grzegorz
  2. Ks. Drozd Daniel
  3. Ks. Jaworski Marek
  4. Ks. Juchno Mirosław
  5. Ks. Kopeć Paweł
  6. Ks. Kosiba Daniel
  7. Ks. Kraus Jan
  8. Ks. Krupa Grzegorz
  9. Ks. Małek Mariusz
  10. Ks. Mazur Marcin
  11. Ks. Mielcarek Marek
  12. Ks. Mijal Marek
  13. Ks. Nowak Tomasz
  14. Ks. Stawasz Piotr
  15. Ks. Stokłosa Wacław
  16. Ks. Szcząchor Stanisław
  17. Ks. Tylutki Dariusz
  18. Ks. Weryński Dariusz
  19. Ks. Wesołowski Artur
  20. Ks. Wędrychowicz Krzysztof
  21. Ks. Wiktor Janusz
  22. Ks. Wiśniewski Robert
  23. Ks. Wołowiec Grzegorz
  24. Ks. Wójcik Witold

1999

Kapłani wyświęceni w 1999 roku

  1.  Ks. Bać Tomasz
  2.  Ks. Bożek Józef
  3.  Ks. Dołek Ryszard
  4.  Ks. Drąg Przemysław
  5.  Ks. Dziedzic Robert
  6. Ks. Goraj Czesław
  7. Ks. Klimek Wacław
  8. Ks. Kura Piotr
  9. Ks. Mężyk Tomasz
  10. Ks. Półtorak Grzegorz
  11. Ks. Róż Piotr
  12. Ks. Sroka Andrzej
  13. Ks. Szeliga Stanisław
  14. Ks. Tomaszewski Jacek
  15. Ks. Wacek Ryszard
  16. Ks. Ziajor Stanisław

1998

Kapłani wyświęceni w 1998 roku

  1. Ks. Bielecki Robert
  2. Ks. Czenczek Roman
  3. Ks. Drozd Dariusz
  4. Ks. Fijałkiewicz Mariusz
  5. Ks. Godlewski Tomasz
  6. Ks. Grzywacz Bogusław
  7. Ks. Hyziak Krzysztof
  8. Ks. Przędzik Rafał
  9. Ks. Skiba Mariusz
  10. Ks. Słowik Piotr
  11. Ks. Szopa Krzysztof
  12. Ks. Tamawski Piotr
  13. Ks. Tendelski Gabriel
  14. Ks. Tomczyk Andrzej
  15. Ks. Trawka Maciej
  16. Ks. Trela Jan
  17. Ks. Woś Henryk
  18. Ks. Ziobro Sławomir
  19. Ks. Zych Sławomir

1997

Kapłani wyświęceni w 1997 roku

  1. Ks. Ciuba Piotr
  2. Ks. Czeluśniak Michał
  3. Ks. Kamiński Grzegorz
  4. Ks. Kellner Bogusław
  5. Ks. Knurek Paweł
  6. Ks. Nogaj Krzysztof
  7. Ks. Pirga Ryszard
  8. Ks. Roman Piotr
  9. Ks. Rusznica Krzysztof
  10. Ks. Sałek Piotr
  11. Ks. Trela Piotr

1996

Kapłani wyświęceni w 1996 roku

  1. Ks. Biernacki Krzysztof
  2. Ks. Budzyń Krzysztof
  3. Ks. Chorzępa Marek
  4. Ks. Dudek Wiesław
  5. Ks. Goleń Jacek
  6. Ks. Kloc Bogdan
  7. Ks. Kozicki Tomasz
  8. Ks. Matuszewski Mariusz
  9. Ks. Miśkowicz Dariusz
  10. Ks. Nagi Grzegorz
  11. Ks. Pociask Andrzej
  12. Ks. Pytlak Artur
  13. Ks. Rębacz Jerzy
  14. Ks. Szpunar Marek

1995

Kapłani wyświęceni w 1995 roku

  1. Ks. Bokota Grzegorz
  2. Ks. Cebulski Andrzej
  3. Ks. Deręgowski Robert
  4. Ks. Dragan Wojciech
  5. Ks. Gliwa Marek
  6. Ks. Hahn Bogdan
  7. Ks. Janik Bogdan
  8. Ks. Jarząb Julian
  9. Ks. Jaworski Józef
  10. Ks. Kochanowicz Krzysztof
  11. Ks. Kolbusz Wincenty
  12. Ks. Konieczny Dariusz
  13. Ks. Kostrząb Artur
  14. Ks. Kudławiec Krzysztof
  15. Ks. Miąsik Dariusz
  16. Ks. Nowak Mariusz
  17. Ks. Pałka Zbigniew
  18. Ks. Pelc Bogdan
  19. Ks. Pęcak Marek
  20. Ks. Potyrała Ryszard
  21. Ks. Preizner Zbigniew
  22. Ks. Srebrny Władysław
  23. Ks. Szteliga Marek
  24. Ks. Twardowski Mirosław
  25. Ks. Wiśniowski Wojciech
  26. Ks. Wojnar Grzegorz
  27. Ks. Ziemiński Jan

1994

Kapłani wyświęceni w 1994 roku

  1. Ks. Babiarz Bogusław
  2. Ks. Bator Michał
  3. Ks. Bednarz Wiesław
  4. Ks. Bogdanowski Bogdan
  5. Ks. Fortuna Piotr
  6. Ks. Grzyb Stanisław
  7. Ks. Irzyk Piotr
  8. Ks. Kardaś Stanisław
  9. Ks. Krupa Ludwik
  10. Ks. Kurc Sławomir
  11. Ks. Mnich Marek
  12. Ks. Partyka Bogusław
  13. Ks. Romanowski Paweł
  14. Ks. Siciak Grzegorz
  15. Ks. Siniak Mariusz
  16. Ks. Stasiowski Marek
  17. Ks. Turoń Andrzej
  18. Ks. Urban Andrzej
  19. Ks. Widak Andrzej
  20. Ks. Winiarski Janusz
  21. Ks. Ziąber Artur

1993

Kapłani wyświęceni w 1993 roku

  1. Ks. Dzik Marek
  2. Ks. Figura Maciej
  3. Ks. Herba Aleksander
  4. Ks. Kędzior Marek
  5. Ks. Mach Witold
  6. Ks. Madej Tadeusz
  7. Ks. Miąso Janusz
  8. Ks. Misiołek Dariusz
  9. Ks. Mokrzycki Robert
  10. Ks. Nasiadka Jacek
  11. Ks. Orszak Stanisław
  12. Ks. Piersiak Andrzej
  13. Ks. Piróg Jacek
  14. Ks. Płaziński Marek
  15. Ks. Potyrała Wacław
  16. Ks. Pykosz Władysław
  17. Ks. Radon Jan
  18. Ks. Rusin Jerzy
  19. Ks. Stefański Piotr
  20. Ks. Szumierz Lucjan
  21. Ks. Tęcza Bogdan
  22. Ks. Zdeb Władysław

1992

Kapłani wyświęceni w 1992 roku

  1. Ks. Depczyński Jarosław
  2. Ks. Gajda Jan
  3. Ks. Gawron Roman
  4. Ks. Kaszycki Jacek
  5. Ks. Kosik Zbigniew
  6. Ks. Kunior Janusz
  7. Ks. Marchut Marek
  8. Ks. Mastej Jacenty
  9. Ks. Matyskiewicz Wiesław
  10. Ks. Opaliński Józef
  11. Ks. Pietrusiak Paweł
  12. Ks. Płonka Marian
  13. Ks. Progorowicz Artur
  14. Ks. Reczek Jan
  15. Ks. Sołtys Andrzej
  16. Ks. Szajna Stanisław
  17. Ks. Szeliga Józef
  18. Ks. Świderski Bogusław
  19. Ks. Tokarz Ryszard
  20. Ks. Trela Józef
  21. Ks. Tyburowski Krzysztof
  22. Ks. Urban Marek