Miłosierni jak Ojciec

Łk 6,36

Alumni WSD w Rzeszowie

Rozmiar tekstu:

ROK AKADEMICKI
2016/2017

 

KURS I

Lp.
Nazwisko i imię
Urodzony
Parafia
Diecezja
1. Drupka Jakub  1997 Wólka Podleśna  
2. Furman Jan  1997 Budy Głogowskie  
3. Jędruchów Krzysztof  1994 Nowa Wieś
4. Kida Marcin  1997 Łowisko  
5. Kwoka Tomasz  1997 Radawa  Przemyska
6. Lampart Krzysztof  1997 Rudna Wielka  
7. Łachmanek Mateusz  1996 Lipinki  
8. Migut Karol  1997 Jasionka  
9. Murawski Marcin  1997 Rzeszów - NSPJ (Katedra)  
10. Pazdan Adrian  1997 Zagorzyce  
11. Porzuczek Tomasz 1992 Ropczyce - Przemienienia Pańskiego  
12. Sienicki Tomasz 1994 Bieździedza  
13. Szofer Tomasz 1996 Sokołów Młp.  
14. Świeboda Dominik 1992 Palikówka  
15. Wąsacz Piotr 1996 Rzeszów - bł. Władysława Findysza  
16. Wojtuń Mateusz 1995 Święcany  
17. Zawiślak Maciej 1991 Rzeszów - św. Józefa (Staromieście)  
18. Zoła Wiktor 1997 Cieklin  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KURS II

Lp.
Nazwisko i imię
Urodzony
Parafia
Diecezja
1. Drupka Marek  1996 Wólka Podleśna  
2. Grabiec Mateusz  1994 Góra Ropczycka  
3. Gunia Dominik  1996 Olchowa  
4. Łojek Piotr  1993 Dobrzechów
5. Przybyła Jakub  1987 Babica  
6. Przybyło Jerzy  1996 Budy Głogowskie  
7. Szpunar Rafał  1991 Jasionka  
8. Wielgosz Mateusz  1996 Jasło - Dobrego Pasterza  
9. Ziemniak Łukasz  1995 Niechobrz  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KURS III

Lp.
Nazwisko i imię
Urodzony
Parafia
Diecezja
1. Budzik Grzegorz 1994 Mała  
2. Cyrnek Michał 1993 Ropica Polska  
3. Czech Patryk 1995 Libusza  
4. Dzierżak Jakub 1994 Chmielnik  
5. Firek Robert 1995 Rożnowice
6. Gierus Kamil 1995 Dobrzechów  
7. Kłak Szymon 1995 Rzeszów - św. J. S. Pelczara  
8. Piotrowicz Adam 1994 Libusza  
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KURS IV

Lp.
Imię i Nazwisko
Urodzony
Parafia
Diecezja
1. Bambrowicz Kamil 1994 Gorlice - Narodzenia NMP  
2. Cop Hubert 1994 Lutoryż  
3. Gunia Jakub 1993 Strażów  
4. Juszczyk Mateusz 1992 Jasło - Dobrego Pasterza  
5. Król Arkadiusz 1992 Żurowa Tarnowska
7. Młodecki Jarosław 1989 Bieździedza  
7. Oczkowicz Jakub 1994 Gorlice - św. Andrzeja Boboli  
8. Ołyniec Bartłomiej 1994 Rzeszów – św. Judy Tadeusza  
9. Petka Grzegorz 1994 Dobrzechów  
10. Wacław Dominik 1994 Boguchwała  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KURS V

Lp.
Nazwisko i imię
Urodzony
Parafia
Diecezja
1. Bilski Mariusz 1993 Gorlice - św. Andrzeja Boboli  
2. Lorenc Jakub 1993 Będziemyśl  
3. Łoboda Piotr 1993 Żelichów Tarnowska
4. Pater Marcin 1986 Łęg Tarnowski Tarnowska 
5. Sączawa Daniel 1994 Kamień  
6. Wesołowski Rafał 1993 Nockowa
7. Węglowski Szczepan 1992 Widełka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KURS VI

Lp.
Nazwisko i imię
Urodzony
Parafia
Diecezja
1. Chłopek Łukasz 1992 Załęże k. Jasła  
2. Kiebała Tomasz 1992 Rzeszów, Zwięczyca - św. Józefa Oblubieńca  
3. Płoch Józef 1991 Ropczyce - św. Anny  
4. Sabało Bohdan 1992   Iwanofrankowska
5 Świętoń Tomasz 1991 Ropczyce - św. Barbary  
6. Wawrzonek Marcin 1991 Nawsie  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 KSIĘŻA NEOPREZBITERZY 2016

Lp.
Nazwisko i imię
Urodzony
Parafia Posługi kapłańskiej
1. Ks. Banaś Radosław 1989 Czudec
2. ks. Jucha Dawid 1991 Ustrobna
3. ks. Kiełb Dominik 1991 Rzeszów - św. Michała Archanioła
4. ks. Liput Michał 1991 Kryg
5. ks. Pęcherek Mateusz 1991 Ropczyce - św. Barbary
6. ks. Piętka Michał 1989 Sękowa
7. ks. Radoń Dominik 1991 Jasło - MB Częstochowskiej
8. ks. Tama Łukasz 1991 Niechobrz  
9. ks. Wroński Rafał 1986 Czarna Sędziszowska  
10. ks. Zdeb Piotr 1991 Niwiska  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_______

 

 

__________________

Alumni przebywający na urlopie

Lp.
Nazwisko i imię
Urodzony
Parafia
Urlop
1.  Dykman Jakub 1992 Rzeszów - św. J. S. Pelczara po II sem. roku IV
2. Fasula Marcin 1990 Borzęcin po II sem. roku II
 3.  Misiak Krzysztof  1990  Stalowa Wola  po II se. roku IV

 

Wydarzy się

W najbliższym czasie w Seminarium będą miały miejsce następujące wydarzenia:

19  marca, niedziela

Brak wydarzeń

 

20  marca, poniedziałek

Brak wydarzeń 

 

21  marca, wtorek

Brak wydarzeń

 

22  marca, środa

Brak wydarzeń 

 

23  marca, czwartek

Brak wydarzeń 

 

24  marca, piątek

Brak wydarzeń 

 

25  marca, sobota

25 rocznica powstania Diecezji Rzeszowskiej - Msza święta w rzeszowskiej Farze o godz. 16.00

Wieczorem o godz. 20.00 rozpoczęcie rekolekcji wielkopostnych